top of page

INVESTUJEME DO DVOU TYPŮ 
PROJEKTŮ 
APARTMÁNY & VILLA DOMY

CO MAJÍ SPOLEČNÉHO NAŠE INVESTIČNÍ PROJEKTY ?

až 7,7% Roční výnos + 100% Zajištění a Likvididu + 15,7 % Výnos bytového fondu 
 

775b2556a5d18c85f2076735d88cccb9.jpeg

INVESTUJEME DO VYBRANÝCH PROJEKTŮ APARTMÁNOVÝCH DOMŮ
V NEJLEPŠÍCH LOKALITÁCH NA KYPRU K NÁSLEDNÉMU PRONÁJMU

 

V rámci naší investiční strategie se zaměřujeme na exkluzivní projekty apartmánových domů na Kypru, které se nacházejí v nejžádanějších lokalitách. Díky našim dlouholetým vztahům a pevně ustavenému zázemí s předními developery na ostrově, jsme schopni realizovat investice, které přinášejí vysoké a stabilní výnosy.
Naše projekty jsou navrženy tak, aby dlouhodobě generovaly průměrný roční výnos 15,7 %, což značně přispívá k ziskovosti našeho apartmánového fondu.

Kypr je známý svými velmi příznivými daňovými podmínkami pro investice do nemovitostí, což dělá z těchto investic ještě atraktivnější příležitost. 
 

Apartmány, které jsou součástí našich projektů, se pronajímají devět měsíců v roce, kdy hlavní turistická sezona na Kypru trvá šest měsíců. Během této doby je po apartmánech velký zájem jak od turistů, tak od dlouhodobějších návštěvníků ostrova.
 

Maximalizaci výnosů dosahujeme prostřednictvím globálních platforem pro krátkodobé pronájmy, jako je Airbnb. Kromě Airbnb, naše apartmány nabízíme také na platformách jako Booking.com, Vrbo a HomeAway, které jsou mezi cestovateli vysoce populární a umožňují dosahovat vysoké obsazenosti i mimo hlavní turistickou sezónu.

Naším cílem je poskytovat investorům nejen výhodné, ale i bezpečné a ekonomicky udržitelné investiční příležitosti. Investice do našich projektů apartmánových domů na Kypru představuje významný krok k dosažení výjimečných výnosů a zároveň k posílení vašeho investičního portfolia.

Property_for_Cyprus_Citizenship_6.jpeg

INVESTUJEME DO VYBRANÝCH PROJEKTŮ VILLA RESORTU
V NEJLEPŠÍCH LOKALITÁCH K NÁSLEDNÉMU PRONÁJMU

 

Naše investiční portfolio zahrnuje nyní i luxusní villy, umístěné ve vysoce žádaných lokalitách na Kypru. Spolupracujeme s předními developery a využíváme naše rozsáhlé zkušenosti a znalosti místního trhu, což nám umožňuje nabízet investice s vysokým potenciálem pro stabilní a dlouhodobý růst. Tyto projekty nejenže přinášejí atraktivní roční výnosy, ale díky průměrnému ročnímu zhodnocení 15,7 % výrazně zvyšují hodnotu investovaných prostředků.

Díky výhodnému daňovému režimu na Kypru mohou naši investoři maximalizovat své zisky z těchto nemovitostí. Tato lokalita nabízí nejen daňové úlevy, ale také nižší náklady na vlastnictví, což dělá z investic do vill ještě lákavější možnost.

Tyto villa domy jsou dostupné pro pronájem deset měsíců v roce, s hlavní turistickou sezónou trvající sedm měsíců. Díky svému luxusnímu vybavení a výjimečné lokalitě jsou tyto nemovitosti vysoce žádané mezi turisty i dlouhodobými nájemníky, což zajišťuje vysokou míru obsazenosti.

Výnosy z pronájmů jsou dále zvýšeny využitím předních globálních platforem pro krátkodobý pronájem, jako jsou Airbnb, Booking.com, Vrbo a HomeAway. Tyto platformy zajišťují, že naše villy jsou vystaveny široké mezinárodní klientele, což zvyšuje šance na vyšší a stabilní příjmy z pronájmu.

Váš Team Cyprus Apartments

Nejlepší projekty na trhu
Máte-li další dotazy k těmto projektům, neváhejte nás kontaktovat.

Rádi se Vám budeme věnovat
a Vaši investici dotáhneme k dokonalosti.

 
elderly-couple-taking-notes-agenda.jpg
bottom of page